Datum

Čvn 14 2022
Expired!

Čas

All Day

Výlet Hedecko

Kdy: Úterý 14. června.
Příchod: Nejpozději do 8:00😊!
Návrat: Okolo 15:00.
Cena: Asi 300 Kč.
S sebou: Batoh a lahvičku s pitím, pláštěnku, krmení pro zvířátka (usušené pečivo či chléb, malé množství vhodného ovoce či zeleniny). Jídlo děti dostanou ze školky, prosíme, nedávejte jim do batohu žádné sladkosti.
Na sebe: Pohodlné oblečení podle počasí.

Výlet je určen pro všechny děti.
Pojedeme zájezdovým autobusem. Dětem, kterým se dělá v autobuse špatně, dejte, prosím, Kinedril, do batůžku připravte tabletu na zpáteční cestu a informujte paní učitelku.

Na farmě chovají hospodářská zvířata, která si budeme moci prohlédnout, pohladit a nakrmit. Smíme přivézt USUŠENÉ PEČIVO ČI CHLÉB, můžete ho už nyní sušit. Děti se také mohou těšit na jízdu na koníkovi. Celodenní strava bude zajištěna formou balíčku z kuchyně školky, děti nebudou mít teplé jídlo.

Návrat autobusem plánujeme na 15:00, ale záleží na dopravní situaci. Doporučujeme vyzvednutí nejlépe do 15:30, děti budou z výletu unavené a plné dojmů, které vám budou chtít sdělit.

Částka za výlet se bude posílat převodem na účet po proběhnutí akce a rozpočítání autobusu mezi všechny děti. Pokud nechcete své dítě na výlet posílat, je třeba si dítě ten den nechat doma a předem to dát vědět paní učitelce ve třídě.